Níže uvedené reference byly uděleny reálným klienty po dokončení realitního obchodu. Klienti vložili hodnocení prostřednictvím firemních stránek google a jsou ověřitelné jak ve vyhledávači, tak v mapách google. Další referencí na realitní služby, jenž poskytuji by mohlo být hodnocení v soutěži Realiťák roku. Za rok 2018 se mi podařilo získat titul Realiťák roku pro kraj Vysočina.

 • review rating 5  Velmi profesionální přístup pana makléře. Vše dokáže vysvětlit, poradí a celkově je velmi ochotný!

  thumb Lucie Drahovzalova
  3/06/2019

  review rating 5  Skvělý přístup ke klientovi. Pan makléř hned na začátku do podrobná vysvětlil celý postup v průběhu vysvětlil jakoukoliv otázku. Oběhal a vyridil všechny urady. Mohu jen doporučit. Mám z historie zkušenost i s jinou realitkou a přístup v této je naprosto nesrovnatelný.

  thumb Karel Toman
  3/06/2019
 • review rating 5  Mohu vřele doporučit. Pan makléř se o vše postaral a cokoliv jsme potřebovali vědět nám vysvětlil jednoduše a srozumitelně. Veškeré papírování, oběhání úřadů a další věci s tím spojené vyřídil rychle, spolehlivě a profesionálně. Mnohokrát děkujeme.

  thumb Jan Rychnovský
  2/06/2019

  review rating 5  Doporučuji. Tento makléř vše zajistí za vás. Byt jsme prodávali skoro tři čtvrtě roku a přijeli jsme skutečně až k podpisu kupní smlouvy, vše ostatní vyběhal za nás. Makléř na svém webu pravidelně aktualizoval informace o bytu a doplňoval kvalitními fotografiemi. Ocenili jsme hlavně jeho férové jednání a příjemnou výši provize. Provize byla rozhodně adekvátní cenou za náš uspořený čas.

  thumb Lukáš Heřman
  1/08/2019
 • review rating 5  Určitě můžu doporučit. Můj byt se prodal rychle a veškerá dokumentace byla pečlivě připravena.

  thumb Dana Šerá
  5/25/2018