Michal Kriška - certifikovaný realitní makléř
Michal Kriška – certifikovaný realitní makléř

Jsem certifikovaný realitní makléř, v realitách působím od roku 1999. Práci realitního makléře se snažím odvádět tak, aby byl vždy spokojen klient. Od ostatních makléřů mne neodlišuje jen délka praxe (od r. 1999), ale též používané prostředky prodeje. Natáčím video prohlídky, snažím se integrovat profesionální fotografické postupy, vytvářím vizualizace interiérů, panoramatické fotografie. Sám umím připravit virtuální prohlídku, jakou můžete znát ze služby Google Street View, aktivně vystupuji na sociálních sítích. Moderní technologie využívám, abych prodal Vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k plné spokojenosti klienta.

Středoškolské vzdělání s maturitou ekonomického směru jsem doplnil státní jazykovou zkouškou z anglického jazyka. Jsem držitelem dalších oprávnění podléhajících zkouškám odborné způsobilosti a bezpříspěvkovým dárcem krve.

Vzhledem k délce své praxe mne příležitostně oslovují žurnalisté s žádostmi o stanovisko k realitním tématům. Články lze nelézt např. na serveru idnes.cz (článek o atraktivitě bydlení v centru města, článek o cenách bytů, článek o bydlení v okolí Jihlavy, tento článek o dobíhání zločince není o mně). Rozhovory jsem dával též do přílohy Hospodářských novin a Českému rozhlasu Region.

Realiťák roku

Za rok 2018 se mi podařilo získat ocenění Realiťák roku 2018 pro kraj Vysočina. Za rok 2019 toto ocenění pro kraj Vysočina obhájit.

Na začátku roku 2019 jsem prošel vzdělávacím programem, akreditovaným Ministerstvem pro místní rozvoj ČR. Po úspěšném absolvování kurzu jsem složil zkoušku odborné způsobilosti a získal Osvědčení o získání profesní kvalifikace. Jako certifikovaný realitní makléř jsem zapsán v seznamu certifikovaných makléřů.