Virtuální prohlídka je záležitost, se kterou se dnes již většina lidí určitě nejednou setkala, a to například v mapách Google. Prohlídka ulic měst a obcí je známá jako StreetView a funguje tak, že v počítači nebo chytrém telefonu procházíte ulicemi a můžete se rozhlížet kolem dokola, jako byste v daném místě sami stáli.

Virtuální prohlídka znamená nejen exkluzivní zviditelnění nabídky Vaší nemovitosti, ale přináší i několik dalších pozitivních vlivů. Zájemce o byt či dům si nemovitost projde prostřednictvím svého počítače a dostatečně se seznamí s vnitřní dispozicí, což z fotografií není ve stejné míře možné.

Na fyzické prohlídce bytu či domu pak nebude překvapen dispozicí a jinými prvky objektu a přijde si již jen prohlédnout detaily a ověřit stavební provedení. Zájemce, jemuž dispozice z jakéhokoli důvodu nevyhovuje (toto je zcela běžné, různí lidé mají různé požadavky), tak šetří Váš čas strávený při fyzické prohlídce tím, že své negativní stanovisko deklaruje již po shlédnutí virtuální prohlídky a nemovitost již fyzicky navštívit nepotřebuje. A naopak zájemce, jenž fyzickou prohlídku požaduje, tak činí proto, že mu daná nemovitost přijde atraktivní a vyhovující jeho požadavkům a přestavám.

Pokud chcete, aby nabídka právě té Vaší nemovitosti byla výjimečná, virtuální prohlídka je to pravé. A přeesně takovou virtuální prohlídku jsem připraven zpracovat i z Vaší nemovitosti. Příkladem je třeba tato níže uvedená virtuální prohlídka rodinného domu v Dušejově (odkaz otevře samostatné okno).

Jsem připraven zpracovat virtuální prohlídku též pro firmy či obchody a tuto následně umístit do map Google. Příkladem budiž prodejna a servis mobilních telefonů a příslušenství Bestmobil, nebo interiér kostela sv. Petra a Pavla v Petrovicích