Virtuální prohlídka je záležitost, s jakou se dnes již většina lidí určitě alespoň jednou setkala, a to například v mapách Google. Prohlídka ulic měst a obcí je známa jako StreetView a funguje tak, že v počítači nebo chytrém telefonu procházíte ulicemi a můžete se rozhlížet kolem dokola, jako byste v daném místě sami stáli.

Virtuální prohlídka znamená nejenom exkluzivní zviditelnění nabídky Vaší nemovitosti, ale přináší i několik dalších pozitivních vlivů. Zájemce o byt či dům si nemovitost projde prostřednictvím svého počítače, bezpečně se seznámí s vnitřní dispozicí, což z fotografií není ve stejné míře možné. Na fyzické prohlídce bytu či domu pak nebývá překvapen dispozicí či jinými prvky objektu a přichází si již jen prohlédnout detaily a ověřit stavební provedení. Zájemce, jemuž dispozice z jakéhokoli důvodu nevyhovuje (toto je zcela běžné, různí lidé mají různé požadavky), tak šetří Váš čas tím, že své negativní rozhodnutí deklaruje již po shlédnutí virtuální prohlídky a nemovitost již fyzicky vidět nepotřebuje. A naopak zájemce, který fyzickou prohlídku požaduje, tak činí proto, že mu daná nemovitost přijde atraktivní a vyhovující jeho požadavkům a představám.

Pokud chcete, aby nabídka právě té Vaší nemovitosti byla výjimečná, virtuální prohlídka je to pravé. A přesně takovou virtuální prohlídku jsem připraven zpracovat i z Vaší nemovitosti. Příkladem je třeba tato níže uvedená virtuální prohlídka bytu 3+kk v Humpolci (odkaz otevře samostatné okno).

Prezentaci k virtuálním prohlídkám nejenom bytů, ale i rodinných domů, s ukázkami, naleznete na doméně virtualniprohlidkabytu.cz.

Jsem připraven zpracovat virtuální prohlídku též pro firmy či obchody a tuto následně umístit do map Google. Příkladem může být třeba prodejna a servis mobilních telefonů a příslušenství Bestmobil, nebo interiér kostela sv. Petra a Pavla v Petrovicích