Rodinný dům Velký Beranov

Popis nemovitosti

Hledáte útulný rodinný dům v těsné blízkosti Jihlavy s dostatkem prostoru pro celou rodinu a krásnou zahrádkou? Pak pro vás mám ideální nabídku.

Nabízím k prodeji rodinný dům dispozičně řešený jako 4+kk s garáží a zahrádkou v klidné lokalitě Velkého Beranova. Dům je součástí řadové zástavby a prošel komplexní rekonstrukcí, která zahrnovala novou střechu, zateplení a novou fasádu i instalaci solárního ohřevu vody.

V suterénu domu se nachází garáž, dílna, prádelna, sklad a sklep. V přízemí pak zádveří, WC, kuchyně, jídelna a velký obývací pokoj. V patře domu naleznete tři ložnice, z nichž k ložnici rodičů náleží vlastní šatna. Na jižní straně domu se v každém obytném podlaží nachází lodžie, která nabízí příjemné posezení na slunci.

Zahrada domu je ideálním místem pro relaxaci a zábavu. U vstupu do zahrady se nachází krytá pergola, dále pak skleník a technická přístavba, která ukrývá vlastní studnu s technickým zázemím. Na zahradu navazuje obecní pozemek, který je aktuálně využíván na základě nájemní smlouvy a s obcí se jedná o odprodeji.

Dům je ve výborném stavu a ihned obyvatelný. Je ideální pro rodiny s dětmi, i pro ty, kteří hledají klidné bydlení v blízkosti přírody.

Neváhejte se na mne obrátit a domluvte si prohlídku!

PENB – G (do zpracování).

Financování koupě i renovace v případě potřeby zajistím prostřednictvím certifikovaného finančního poradce.

Fotogalerie


Virtuální prohlídka


Mapa


Spočítejte si hypotéku